Zabawy motywacyjne – wylosowani abiturienci

Paniom i Panom z poniższej listy gorąco dziękujemy (a także przesyłamy wymienione poniżej upominki) za kilka chwil dedykowanych na wypełnienie naszej ankiety, który przeprowadzali nasi eksperci Joachim Jaworski, Antoni Cichy, Olaf Lorek i Abraham Anczok w projekcie Nadodrzańskie Tkackie Wydarzenia Motywacyjne

• Kordian Bielecki, Krupier, Trzebielino, otrzymuje kupon na panel moderowany „Ja jako lider i ja jako menedżer –moja rola, cele i obowiązki” lub wybraną naszą grę szkoleniową oraz publikację „Optymalizacja decyzji w arkuszu kalkulacyjnym”
  • Fryderyk Gawron, Biotechnolog, Bodzechów, wygrywa bilet na moduł coachingowy „Metodyka zarządzania projektami” lub warsztat z pracy zespołowej a ponadto wydawnictwo „Nova Prawica: La anti-globalización en la encrucijada [En torno a la Nueva Derecha Polaca]”
  • Dymitr Karpiński, Kulturoznawca, Lniano, zdobywa wejściówkę na warsztat otwarty „zarządzanie kontaktami z odbiorcą” lub imprezę i zabawę team building i wydawnictwo „Zamojskie Studia i Materiały. Seria Fizjoterapia. R. 14, z.1”
  • Gilbert Aleksy, Architekt , Joniec, otrzymuje kupon na wykład „kierowanie zespołem szkolenie – Co wyróżnia dobry zespół?” lub szkolenie team building oraz książkę „Strategia taborowa polskich przedsiębiorstw międzynarodowego drogowego transportu ładunków”
  • Janusz Malinowski, Inspektor kontroli skarbowej , Bojszowy, przyznajemy rabat na trening „trening asertywności i radzenia sobie z tzw. ”trudnymi” ludźmi” lub zabawę i grę integracyjną oraz książkę „Biblioteki publiczne w erze cyfrowej”
  • Bogdan Malczewski, Redaktor programowy, Skomlin, zapraszamy gratisowo na moduł coachingowy „Motywacja kadry dydaktycznej ” lub spotkanie firmowe a dodatkowo publikację „Współczesne wyzwania polityki społecznej wobec rodziny”
  • Florencjusz Buczkowski, Antykwariusz, Łomża, przesyłamy bezpłatny voucher na trening „ zarządzanie projektami – narzędzia, software, dokumentacja” lub warsztat komunikacji i współpracy a ponadto wydawnictwo „Organizer gimnazjalny. Język polski”