Oryginalna gra na szkolenia i imprezy – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio symulacji dla branży małych firm rodzinnych, podmiotów non profit i sektora publicznego od przyszłego roku promujemy symulację menedżerską: Szkoleniowe bicie rekordu w niezwykłym wariancie gry w Mikro-Rower (Roboczy tytuł tej gry jest do poprawki – natomiast oddaje sens zadania.)
Naszą grę rekomendujemy na programach z technik uczenia się, z asertywności i na szkoleniach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia coachingowe. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Kursy w Akademii Coacha.

KATEGORIA GRY:
Zakres zabawy: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia licencji: Japonia
Czas realizacji: pół dnia
Liczba uczestników: od 5, nie więcej niż 17.
Lista potrzebnego sprzętu: foam roller – sztuk dwie, klamry montażowe – sztuk dwie, blok papieru- sztuk dziewięć, trochę bułki tartej, paczka marchewkowych długopisów, suszarka do prania

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe BOGNA, MOA Marek Maciuba, Wojciech Łanecki s.c., „INFO – GLOBAL” Marek Dąbrowski, Dariusz Śron Spółka Jawna, MELLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , P.W. Foliarex sp. z o.o., Izomet Piskorz Spółka Jawna, LST-NET Sp. z o.o., Gmina Pobiedziska, Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o., Gmina Miłosław, Powiat Kościański, Fundacja im. Ferdynanda Magellana, ETOH Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych, Fundacja Na Starej Pradze, Mazowieckie Stowarzyszenie Pomocy Rodziny, Stowarzyszenie Animacji w Przestrzeni , Stowarzyszenie Empatia , Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków , Stowarzyszenie Wolontariuszy wobec AIDS „Bądź z Nami”, Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” – Oddział Terenowy Warszawa – Ochota , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Gra była też stosowana na studiach doktoranckich „Dziennikarstwo”

DODATKOWA WIEDZA:
Trenerem chcącym prowadzić grę proponujemy wymienione tutaj lektury:

• Swiat 2040. Czy Zachód musi przegrać?- Andrzej Lubowski
  • Kto zabrał mój ser?- Johnson Spencer
  • Zbiór zabawnych gier szkoleniowych-Tamblyn Doni, Weiss Sharyn
  • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! -Trapper Woods, Mark Woods
  • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell
  • Przywództwo i jego wyzwania-James M. Kouzes, Barry Z. Posner
  • Zarządzanie przez wartość. Firma z perspektywy interesów właścicielskich-Michał Michalski

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Data: do ustalenia
    Miejsce: Białogard, motel Jamrozowa Polana, ulica Płocka 43
    Cena spotkania: 3000 złotych brutto. Oferujemy prawo regulowania w ratach – dwanaście miesięcznych wpłat.
    W cenie szkolenia znajduje się menu lunch. Przystawka: Tatar ze śledzia z orzechami i imbirem. Zupa: Krem borowikowy z boczkiem wędzonym . Drugie danie: Duszona polędwiczka wieprzowa otulona boczkiem wędzonym w towarzystwie liści szałwii, włoskie kluski gnocchi podane w aksamitnym sosie śmietanowym, zestaw sezonowych surówek lub chrupiące warzywa otulone wiejskim masłem i mieszanką świeżych ziół . Deser: Sernik na kruchym cieście. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.