Kolejna symulacja na szkolenia z zarządzania – dla trenerów

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece programów dla branży małych firm rodzinnych, stowarzyszen niekomercyjnych i sektora publicznego od tego roku przedstawiamy grę integracyjną: Szkoleniowe bicie rekordu w nieziemskim wariancie gry w curling (Wstępna nazwa gry jest na razie roboczy – jednak odzwierciedla fabułę tej sesji.)
Oferowaną symulację wykorzystujemy na szkoleniach z mentoringu, z asertywności a także na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Statystycznie najpowszechniejsze jej zastosowanie to Treningi Menedżerskie.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach ćwiczenia: proces grupowy
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Chorwacja
Czas prowadzenia: ok. kwadrans
Liczba uczestników: od 6, maksymalnie 17.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: zestaw 3 bul – sztuk dwie, szczypce do cięcia i łamania glazury – sztuk osiem, piórnik- sztuk dziewięć, trochę pomidorów, paczka perłowych farbek, zgrzewarka do folii

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
PALAB SZCZESZEK Spółka jawna, PPHU „DREWTUR” Ludwik Bogdan Greber, „MEBLE-LASKI” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Trol InterMedia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „Jamar” M.M.J Rabiega, Sobiałkowo – spółka jawna, EMZET NAMIOTY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Budowy Sieci i Przyłączy Wodno- Kanalizacyjnych „Firma Gruszeczka” Kazimierz Gruszeczka, Park Przemysłowy Luvena spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Powiat Wrzesiński, Gmina Kleczew, Powiat Kościański, Centrum Paderewskiego Tarnów – Kąśna Dolna, Fundacja „Malwa”, Fundacja Polskie Młodzieżowe Mini – Przedsiębiorstwa , Polska Rada Młodzieży , Stowarzyszenie „Jidełe”, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji, Stowarzyszenie Marynistów Polskich Oddział Warszawski, Stowarzyszenie Ruch Obrony Rodziny i Jednostki , TKKF „Olszynka Grochowska”, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Gra była także stosowana na studiach doktoranckich „Chemia”

BIBLIOTECZKA:
Trenerem planującym prowadzenie tego ćwiczenia proponujemy opracowania:

• Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia-James K. Franz, Jeffrey K. Liker
  • Rynkowy umysł-Michael Shermer
  • Olbrzymie kroki. Małe zmiany tworzą wielką różnicę-Anthony Robbins
  • Marketing wielkich możliwości-Grzegorz Urban
  • Krytyczny nurt zarządzania-Michał Zawadzki,Łukasz Sułkowski
  • Przywództwo. Złote zasady-John C. Maxwell
  • Zaryzykuj – zrób to!- Richard Branson

SZKOLENIE TRENERSKIE:
    Termin: do ustalenia
    Miejsce: Kornowac, obiekt konferencyjny Wielopole, ulica Finlandzka 15
    Koszt symulacji: 2700 złotych plus VAT. Proponujemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – sześć miesięcznych rat.
    W cenie treningu znajduje się menu lunch. Przystawka: Smażony ser kozi z prażonymi ziarnami dyni i słonecznika. Zupa: Puszysty krem z brokuł podany z prażonymi migdałami oraz kwaśną śmietaną . Drugie danie: Pieczona szynka wieprzowa podana z bałkańskim aj-warem, ziemniaki, surówka . Deser: Aromatyczne ciasto kakaowe udekorowane paskami wiśni w żelu i delikatnym kremem śmietankowym. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.