Oryginalna zabawa na szkolenia i wyjazdy – dla trenerów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla branży MŚP, stowarzyszen tzw. ekonomii społecznej i jednostek samorządowych od tego roku przedstawiamy grę team building: Absurdalne mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w dance dance revolution (Wstępna nazwa zabawy jest do korekty – natomiast pokazuje fabułę zadania.)
Powyższą symulację realizujemy na programach z negocjacji, z asertywności oraz na szkoleniach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Najczęstsze jej użytkowanie to Interpersonalne Symulacje Biznesowe .

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres tematyczny gry: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Szwecja
Czas trwania kompletnej rozgrywki: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: co najmniej 7, do 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: kij neoprenowy baseball – sztuk pięć, wiadro metalowe – sztuk dziewięć, pojemnik na karteczki metalowy- sztuk cztery, trochę wody mineralnej, paczka szafirowych mazaków, łyżka do lodów

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
BENEFACTOR Maria Przech, Centrum Badań DNA Sp. z o.o., „Usługi Ciesielskie” Wojciech Zagórski, ESGUM ZENON SZYMAŃSKI, AWAS-Serwis Sp. z o.o., Arkadiusz Kucharski „ATUT”, Zakład Produkcji Katalizatorów „ JMJ ” Puchalski i Krawczyk Spółka Jawna, Gmina Jarocin, Powiat Jarociński, Powiat Ostrzeszowski, Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka”, Park Kulturowy Fortyfikacji Miejskich„Twierdza Gdańsk”, Białołęckie Forum Inicjatyw Obywatelskich , Fundacja Zbiorów im. Ciechanowieckich w Zamku Krolewskim w Warszawie, Ośrodek Profilaktyki, Edukacji i Terapii Uzależnień „Olcha”, Stowarzyszenie Absolwentów AWF w Warszawie, Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów URSUS, Stowarzyszenie Mieszkańców I Przyjaciół Kawęczyna, Rembertowa, Wygody „Na Straży”, Stowarzyszenie Terapeutów Ośrodek Integracji Społecznej, Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” – Oddział Terenowy Warszawa – Ochota , Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Symulacja była także wykorzystywana na studiach doktoranckich „Inne nauki matematyczne i informatyczne”

LEKTURY:
Szkoleniowcom zainteresowanym tym narzędziem polecamy poniższe pozycje książkowe:

• Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
  • Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia-Patrick Lencioni
  • Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha-Richard J. Connors
  • Zbiór gier z zakresu rozwiązywania konfliktów-Mary Scannell
  • Metody i techniki pobudzania kreatywności w organizacji i zarządzaniu-Anna Kosieradzka
  • Steve Jobs – gdzie pada jabłko?- Jay Elliot, William L. Simon
  • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith

SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
    Termin: na razie nieokreślone
    Miejsce: Wieczfnia Kościelna, hotel Zgoda, ulica Nowolipie 52
    Cena treningu: 1200 PLN plus podatek VAT. Dajemy prawo regulowania ratalnie – dziewięć miesięcznych wpłat.
    W cenie spotkania znajduje się menu lunch. Przystawka: szparagi zapiekane z szynką dojrzewającą pod beszamelem serowym. Zupa: Puszysty krem z brokuł podany z prażonymi migdałami oraz kwaśną śmietaną . Drugie danie: Pieczony łosoś podany z aromatycznymi warzywami i ryżem.. Deser: sernik ze skórka pomarańczową podawany na ciepło. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .